Тури до Єгипту

Тур-в-Єгипет

Єгипет – це країна таємничих пірамід і богоподібних фараонів, тисячолітніх храмів і величних сфінксів, безкрайніх пляжів і сучасних мегаполісів. Відпочинок тут обіцяє не тільки пізнавальну подорож в минуле однієї з наймогутніших імперій давнини, а й незабутні враження від Єгипту сьогоднішнього з його хмарочосами зі скла і бетону, щовечірнім закликом до молитви, достатком сувенірних крамничок, катанням на верблюдах.

Широта вибору самих різних розваг, відсутність візового режиму, демократичні ціни та прекрасний рівень сервісу зробили цю країну неймовірно привабливою для відпочивальників. Батьківщина пірамід дарує своїм численним гостям дивовижні бірюзові глибини Червоного і Середземного морів, цілющі піски Сафага, квітучі оазиси серед пустелі, тисячолітні пам’ятники історії, музейні скарби, різноманітність місцевої кухні і пряний колорит загадкового сходу.

Де відпочити в Єгипті?


Єгипет – це умиротворений відпочинок на пляжах північного і східного узбереж, що омиваються двома теплими морями. Найчастіше наші краяни вибирають тури в готелі на Червоному морі та Синайському півострові. Але можна відправитися і вглиб країни, щоб побачити на власні очі повноводний Ніл, дивовижні природні пам’ятки та стародавні міста, розташовані в його долині.

Пляжні тури


Незважаючи на незаперечну привабливість Єгипту як колиски однією з найрозвиненіших древніх цивілізацій, все ж основна причина, по якій туристи вибирають цю країну, – це незрівнянний пляжний відпочинок. Найчистіший золотий пісок, ласкаве сонце, пишність підводного світу – всі ці природні багатства зосереджені на території невеликої африканської країни, яка завдяки їм стала безумовним туристичним центром цілого континенту.

Ідеальні умови для купання і всіх видів водних розваг тут створюються восени і навесні – як раз в той час, коли в Україні сира сльотава погода. Саме в цей період потік охочих насолодитися відпочинком в Єгипті зростає в рази. Час, проведений у цій самобутній країні, запам’ятається не тільки сонячними ваннами й безтурботним купанням, а й розвагами в численних аквапарках, запаморочливими польотами по хвилях на гідроциклі та по повітряних просторах з парашутом, веселим катанням на банані і розкішним дайвінгом.

Сьогодні на єгипетському узбережжі, мабуть, не залишилося місць, що не облюбували б наші туристи: суперпопулярні Хургада і Шарм-ель-Шейх, райський куточок для віндсерферів Дахаб, спокійні курорти для відпочинку з дітьми Сафага і Таба, чарівна Марса, чарівна красою коралових рифів Нувейба, розкішні Сома Бей і Макаді Бей для заможних гостей. Тури з «Все включено» в Єгипет, для більшості українців вже давно синонім успішної відпустки. Скористайтеся нашим пошуком по всіх туроператорах для покупки кращого туру.

Активний відпочинок


Якщо ви – любитель екстремальних задоволень, таких як віндсерфінг, підводне полювання, скнорлінг, кайт-серфінг – тоді вам просто необхідний тур в Шарм-ель-Шейх. Пляжі тут переважно коралові, але в невеликих бухтах можна знайти і піщані. Заповідні коралові рифи, розташовані на територіях деяких готелів і є їх власністю, дозволено відвідувати відпочивальникам в будь-який час: для цього достатньо орендувати нехитре обладнання водолаза – маску з трубкою.

Такий спосіб занурення доступний всім, а ось щоб опуститися на глибину, потрібен досвідчений інструктор. Одне з найпрекрасніших місць для знайомства з барвистим підводним світом знаходиться в заповіднику Рас-Мохаммед, розташованому неподалік від Шарм-ель-Шейха.