Тури до Єгипту

PROJECT OVERVIEW

Єгипет – це країна таємничих пірамід і богоподібних фараонів, тисячолітніх храмів і величних сфінксів, безкрайніх пляжів і сучасних мегаполісів. Відпочинок тут обітцяє не тільки пізнавальну подорож в минуле однієї з наймогутніших імперій давнини, а й незабутні враження від Єгипту сьогоднішнього з його хмарочосами зі скла і бетону, щовечірнім закликом до молитви, достатком сувенірних крамничок, катанням на верблюдах.

Широта вибору самих різних розваг, відсутність візового режиму, демократичні ціни і прекрасний рівень сервісу зробили цю країну неймовірно привабливою для відпочиваючих. Батьківщина пірамід дарує своїм численним гостям дивовижні бірюзові глибини Червоного і Середземного морів, цілющі піски Сафага, квітучі оазиси серед пустелі, тисячолітні пам’ятники історії, музейні скарби, різноманітність місцевої кухні і пряний колорит загадкового сходу.

Де відпочити в Єгипті?

Єгипет – це умиротворений відпочинок на пляжах північного і східного узбереж, що омиваються двома теплими морями. Найчастіше наші співвітчизники вибирають тури в готелі на Червоному морі і Синайському півострові. Але можна відправитися і вглиб країни, щоб побачити на власні очі повноводний Ніл, дивовижні природні пам’ятки і стародавні міста, розташовані в його долині.

Пляжні тури

Незважаючи на незаперечну привабливість Єгипту як колиски однією з найрозвиненіших древніх цивілізацій, все ж основна причина, по якій туристи вибирають цю країну, – це незрівнянний пляжний відпочинок. Найчистіший золотий пісок, ласкаве сонце, пишність підводного світу – всі ці природні багатства зосереджені на території невеликої африканської країни, яка завдяки їм стала безумовним туристичним центром цілого континенту.

Ідеальні умови для купання і всіх видів водних розваг тут створюються восени і навесні – як раз в той час, коли в Україні сира сльотава погода. Саме в цей період потік бажаючих насолодитися відпочинком в Єгипті зростає в рази. Час, проведений у цій самобутньої країні, запам’ятається не тільки сонячними ваннами і безтурботним купанням, а й розвагами в численних аквапарках, запаморочливими польотами по волнам на гідроциклі і по повітряних просторах з парашутом, веселим катанням на банані і розкішним дайвінгом.

Сьогодні на єгипетському узбережжі, мабуть, не залишилося місць, що не облюбували б наші туристи: суперпопулярні Хургада і Шарм-ель-Шейх, райський куточок для виндсерферов Дахаб, спокійні курорти для відпочинку з дітьми Сафага і Таба, чарівна Марса, чарівна красою коралових рифів Нувейба, розкішні Сома Бей і Макаді Бей для заможних гостей. Тури з «Все включено» в Єгипет, для більшості українців вже давно синонім успішної відпустки. Скористайтеся нашим пошуком по всіх туроператорах для покупки кращого туру.

Активний відпочинок

Якщо ви – любитель екстремальних задоволень, таких як віндсерфінг, підводне полювання, скнорлінг, кайтсерфінг – тоді вам просто необхідний тур в Шарм-ель-Шейх. Пляжі тут переважно коралові, але в невеликих бухтах можна знайти і піщані. Заповідні коралові рифи, розташовані на територіях деяких готелів і є їх власністю, дозволено відвідувати відпочиваючим в будь-який час: для цього достатньо орендувати нехитре обладнання водолаза – маску з трубкою.

Такий спосіб занурення доступний всім, а ось щоб опуститися на глибину, потрібен досвідчений інструктор. Одне з найпрекрасніших місць для знайомства з барвистим підводним світом знаходиться в заповіднику Рас-Мохаммед, розташованому неподалік від Шарм-ель-Шейха.