Тури в Туреччину

PROJECT OVERVIEW

Держава з унікальними природними та історичними пам’ятками і самобутньою культурою гостинно відкриває двері перед мандрівниками, спраглими отримати незабутні враження, відпочити і розвіятися, забувши про втому і тривогу. Відпочинок в Туреччині – немов прогулянка по мосту, що веде крізь відстані і час прямо до фешенебельних курортів, які виросли по сусідству з античними поселеннями, де колись зароджувалася найбільша цивілізація.

Тури до Туреччини по системі “все включено” затребувані весь рік – м’який клімат, архітектурні пам’ятники османської і візантійської культур, блакитні води зроблять відпочинок справді незабутнім. Омивається чотирма морями, держава багата на прекрасні піщані і галькові пляжі і дивовижну за красою природу. Вас чекають тепле море і насичені екскурсійні програми, готелі вищого класу і бездоганний сервіс.

Сезонність і клімат. Коли краще купувати тур до Туреччини

На відпочинок в Туреччині в 2020 році краще вирушати в високий сезон – з квітня по жовтень, коли температура води найбільш комфортна (25-27 ° С). На Турецької Рив’єрі – в Анталії і прилеглих регіонах – панує середземноморський клімат, температура влітку становить близько 30-35 ° С. На внутрішніх нагорьях переважає континентальний клімат з жарким літом і холодною, сніжною зимою. А на чорноморському узбережжі через гірський рельєф часто йдуть дощі.

Ціни на тури в Туреччину

Путівки до Туреччини неспроста користуються підвищеною популярністю у українців – ціни на пакетні тури в 2020 році відносно невисокі при першокласному сервісі і перебування в готелях 4-5-зіркового рівня. При цьому путівки можуть включати не тільки переліт, харчування за системою «все включено» і проживання, а й розважальні програми і різноманітні екскурсії та гарячі тури.

Якщо ви прагнете недорого відпочити на узбережжі, вирушайте в тури з листопада по квітень: в Туреччині ціни в «низький» сезон значно нижчі. Якщо в розпал літа путівка до Туреччини на тиждень в готелі 4-5 * обійдеться в 16-25 тис. грн. (по системі все включено), то в лютому-березні за путівки до Туреччини на цей же рівень сервісу ви заплатите 8-15 тисяч. Осінь і зима – прекрасна пора для захоплюючих екскурсій і піших тривалих прогулянок. А в зимовий час можна відправитися на гірськолижні курорти, які надзвичайно популярні у європейців.