Рифи і бухти в Шарм-Ель-Шейху для дайвінгу

By in
41
Рифи і бухти в Шарм-Ель-Шейху для дайвінгу

Шарм-ель-Шейх – улюблений курорт багатьох дайверів. Тут існує безліч цікавих місць для занурень, які дозволяють побачити не тільки морських мешканців, але також яскраві коралові рифи, затонулі судна і інші морські красоти.

На думку досвідчених туристів, кращі рифи Шарм-Ель-Шейху для пірнання:

  • Рас Гхозлані;
  • Риф Джексона;
  • Томас;
  • Лагуна;
  • Фар Гарден;
  • рифи в районах Шаркс Бей і Рас-Ум-Ель-Сід.

Риф Джексона

Він є самим північним з чотирьох рифів, які перебувають в протоці Тиран, який в свою чергу відділяє Саудівську Аравію від Синайського півострова. Риф привертає увагу як початківців, так і досвідчених дайверів. Головною визначною пам’яткою тут, окрім морських жителив, є затонуле торгове судно «Лара».

На морському дні розташовані вогняні корали і рифи виду Горгони. Крім того, місце облюбували черепахи і великі риби (рифові і сірі акули, акули-молоти). Найкраще занурюватися з південного боку рифу, оскільки він добре захищений від сильних хвиль.

Рас Гхозлані

У північній частині невеличкої бухти Марса-Барейко знаходиться Рас Гхозлані. Він користується популярністю у новачків, оскільки тут відносно мілко. На глибині 20-25 метрів дайвери можуть побачити різнокольорові корали, серед яких плавають риби-метелики, зграйки коралових риб.

Риф Томас

Багато хто вважає, що це найкращий риф Шарм-Ель-Шейху. Незважаючи на його невеликий розмір, підводний світ тут дуже різноманітний і нітрохи не поступається сусіднім Гордону або Джексону. Риф розташований в протоці Тиран, де спостерігається підвищена концентрація солі у воді. На півдні Томаса можна побачити піщані плато, на яких іноді сплять акули. Також досвідчені дайвери вивчають каньйон, що знаходиться на глибині 35 метрів. У каньйоні зустрічаються не тільки різні види риб, але і тигрові акули довжиною 5 м.

Риф Лагуна

Це мальовниче місце найближче розташоване до острова Тиран. Тут крім столоподібних рифів, а також коралів горгонарій і акропора, живе величезна кількість риб-клоунів і анемони. Глибина рифа досягає 35 метрів. Він цікавий не тільки через багатий підводний світ, у цій місцевості, на морському дні, також знаходиться затонуле судно «Корморан».

Найчастіше для занурення вибирають південь Лагуни. Влітку, коли вода прогрівається, тут можна зустріти леопардових і білоперих акул, а також дельфінів і черепах.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)